Fõ tartalom

Diavetítés

Falumúzeum az Alvégen :: Történelmünk és emlékeink

Falumúzeum az Alvégen


Hősök szobra :: Emlékezünk

Hősök szobra


A termálfürdő :: Pihenés és relaxáció

Tardoskeddi termálfürdő


Naplemente a faluba vezető út felett :: Üdvözöljük Önöket

Naplemente a faluba vezető út felett


A Szent István tér :: Községünk központja

A Szent István tér


A Szent István-templom és az egykori fiúiskola :: Esti séta

A Szent István-templom és az egykori fiúiskola


Szoborpark a Felvégen :: Kézműves mesterek

Szoborpark a Felvégen


A Szikora György-stadion :: Móder József többfunkciós sportpálya

A Szikora György-stadion


Üdvözöljük Tardoskedd hivatalos honlapján!

Községi hivatal

kapcsolat és ügyfélfogadó órák

Tel.: 421 35 64 92 202

Hétfő 8:00-12:00, 12:30-16:00
Kedd 8:00 - 12:00
Szerda 8:00 - 12:00, 12:30 - 17:00
Csütörtök - nincs ügyfélfogadás
Péntek 8:00 - 12:00

Tisztelt tardoskeddiek!

Az energiaárak jelenlegi kedvezőtlen helyzetére való tekintettel az önkormányzatok Szlovákia viszonylatában megtakarítás céljából óvintézkedések bevezetésére kényszerülnek. Sok esetben a leghatékonyabb megoldás a közmegvilágítás teljeskörű kikapcsolása. Tardoskedd Község Önkormányzata az ilyen lépés bevezetésének megelőzése érdekében úgy döntött, hogy településünkön egyenlőre nem az összes, hanem csak néhány, előre kiválasztott közmegvilágítási pontot fog kikapcsolni. Ennél az oknál fogva a következő időszakban a község egyes utcáiban néhány helyen kikapcsolásra kerül némely világító lámpatest. Ezzel az intézkedéssel megelőzzük az egész település sötétbe borulását s egyben megtakarításra is sor kerül.

Megértésüket köszönjük!

Tardoskedd Község Önkormányzata